1 marca 2019

Słowo o mnie

Mam na imię Beata. Stworzyłam markę Kafelcoffee, pod którą produkuję kafelki ceramiczne oraz naczynia. Kafelcoffee to jedyna pracownia na Lubelszczyźnie, która wykonuje ręcznie robione kafle na zamówienie.

Kafelki i naczynia są malowane ręcznie, według autorskiego projektu. Produkty z mojej pracowni wytwarzam z naturalnej masy ceramicznej, którą formułuje, a następnie poddaje suszeniu i kilkukrotnemu wypałowi w piecu. Dzięki temu wyroby są bardzo wytrzymałe. Staram się, żeby moje dzieła, przedmioty codziennego użytku, były zawsze wykonane z dużą dbałością. Przy projektowaniu naczyń mam dwa równorzędne priorytety: ma być pięknie, ale też w pełni użytecznie!

Czas realizacji każdego zamówienia jest ściśle indywidualny i ustalany na etapie przygotowywania projektu. Wybierz kafle i stwórz swoją oryginalną kompozycję. Jeśli interesuje Cię, na jakim etapie jest twój projekt to prześlę zdjęcia, dzięki czemu będziesz widział jak powstają twoje wymarzone kafle.

Z przyjemnością stworzę dla Ciebie i twojego domu oryginalne przedmioty byś mógł cieszyć się z nimi na dłużej 🙂

X
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję