25 marca 2020

Słodka mozaika

Od kilku lat, niesłabnącą popularnością wśród płytek, cieszą się sześciokąty- inaczej zwane plastrami miodu. Model ten czerpie inspirację prosto z natury. Jest to najbardziej rozchwytywany kształt, jako alternatywa dla klasycznych, prostokątnych, czy też kwadratowych płytek.

Można z nich tworzyć ciekawe aranżacje, które sprawdzą się zarówno na ścianie, jak i na podłodze. Wytrzymują również wpływ warunków atmosferycznych na balkonach czy tarasach.

W zależności od wybranego koloru, płytki mogą stanowić idealne dopełnienie minimalistycznych, loftowych wnętrz lub ciepłych rustykalnych aranżacji.

Dodatkowym, ale jakże ważnym jest fakt, iż powstały one z artystycznej koncepcji i rzemieślniczej pracy. Każda płytka jest zrobioną z wielką dbałością o detal, dzięki czemu jest to małe dzieło sztuki – obraz, który możemy mieć we własnej przestrzeni.

X
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję